info@irantsn.com English | فارسی

ایران اکسپو ۲۰۲۳،  امسال با استقبال خوب جامعه صنعتی مواجه شد

معاون صنایع عمومی وزارت صمت گفت:  ایران اکسپو امسال در یک مقیاس خاص برگزار و با استقبال خوب جامعه ی صنعتی کشور مواجه شد.
یکشنبه 17 اردیبهشت 1402 / 657

ایران اکسپو ۲۰۲۳،  امسال با استقبال خوب جامعه صنعتی مواجه شد

 محمد مهدی برادران در حاشیه ی نمایشگاه عنوان کرد :  خوشبختانه امسال ما رکورد صادرات را در دولت جدید شکستیم و بالغ بر 53 میلیارد دلار صادرات در مبادلات کشور بی نظیر بوده و این به کمک استانهای مختلف در سراسر کشور  انجام شده است.

 وی با بیان اینکه باید از استانداری ها و مجموعه ی صنعت و معدن تشکر کنیم، یاد اور شد : دولت با حمایت از تولید داخلی توانست  ظرفیتهای خوبی را ایجاد کند و در حال حاضر هر استان در مقیاس بین المللی می تواند به میزان یک کشور ظرفیت داشته باشد.

 برادران در بازدید از پاویون استان همدان  تصریح کرد: مجموعه استان همدان در حوزه ی  تاریخ  و تمدن و صنایع تبدیلی و دیگر صنایع  زبانزد است و ظرفیت صادراتی استان بالای یک میلیارد دلار است که با توجه به سرانه ی جمعیت قابلیت چند برابر شدن در این استان دارد و با همکاری خوبی که با مسئولین مانند استانداری و مجموعه ی معاونت اقتصادی استانداری و ظرفیت خوب نمایشگاه اکسپو امیدواریم با این فرایند به نحو احسن بتواند با جهش صادراتی مواجه شود.

 وی با اشاره به اینکه استان همدان خصوصا در حوزه ی صنعت  مبل و منبت که یکی از صنایع مهم و اشتغال زای ملایر محسوب میشود، گفت:  این اتحادیه با بیش از بیست هزار نفر فعال است که یک هنر صنعتی و هم ظرفیت صادراتی و اشتغالی زایی به حساب می اید و امروز دستور دادیم با همکاری مجموعه ی استانداری و سازمان توسعه تجارت استان افزایش صادرات در این حوزه را داشته باشیم.

 این مقام مسئول تصریح کرد: اگر ما بتوانیم یک برندی را مخصوص صنایع چوبی  ملایر در سراسر کشور مطرح کنیم به نظر یکی از ظرفیت هایی است که می توانیم با نام و نشان سازی ایجاد کنیم و قرار شد یک حرکت جریان سازی نام و نشان تجاری و بین المللی در این صنعت داشته باشیم.

منبع: ستاد خبری ایران اکسپو

  • #-ایران-اکسپو
  • #-نمایشگاه-توانمندی-های-صادراتی-_اکسپو-2023
  • #-محمد-مهدی-برادران-_وزارت-صمت-_صنعت-_تجارت-_صادرات


استفاده از مطالب این وبسایت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت توسعه صنعت نمایشگاه و رویداد می‌باشد.

Copyright © IranTSN