info@irantsn.com English | فارسی

پتانسیل صنعت مواد شوینده و بهداشتی برای ورود به بازار بین‌المللی

مقام مسئول در وزارت صمت گفت: صنعت مواد شوینده و آرایشی بهداشتی ظرفیت مناسبی برای صادرات دارد.
پنج شنبه 7 اردیبهشت 1402 / 611

پتانسیل صنعت مواد شوینده و بهداشتی برای ورود به بازار بین‌المللی

نمایشگاه بین‌المللی مواد شوینده، آرایشی، بهداشتی، سلولزی و ماشین‌آلات وابسته، با حضور نمایندگانی از وزارت صمت و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی آغاز به کار کرد.

آقای آل‌بویه، مدیر اداره کل امور فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت و آموزش پزشکی، ابرو فراخ، مدیر دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت‌افزار وزارت صنعت معدن و تجارت و علم بیگی رئیس هیات مدیره انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی ایران در این رویداد حضور داشتند.

در حاشیه این افتتاحیه، خانم مونا ابروفراخ، مدیرکل صنایع سلولزی، چاپ و نوشت‌افزار وزارت صمت با اشاره به استقبال شرکت‌ها و فعالان خارجی و داخلی صنعت مواد شوینده، آرایشی و بهداشتی گفت: در این دوره نمایشگاه شاهد محصولات باکیفیت داخلی و خارجی و همگام با استاندارد‌های روز دنیا هستیم.

او افزود: حضور کل زنجیره تولید از مواد اولیه تا محصول نهایی از جمله موارد قابل توجه در این دوره نمایشگاه است. تمامی این موارد می‌تواند اتفاقی‌های خوبی برای صنعت آرایشی و بهداشتی باشد. آن‌طور که مشخص است این صنعت ظرفیت‌های خوبی برای صادرات و ورود به بازار‌های بین‌المللی دارد. امید دارم با حمایت‌های انجمن‌ها و فعالان این صنعت شاهد پیشرفت هرچه بیشتر این صنعت باشیم.

براساس گزارش‌های ارائه شده برخی مواد اولیه مورد نیاز این صنایع توسط پتروشیمی‌ها و تولیدکنندگان مواد اولیه و افزودنی‌های پلیمری تامین می‌شود. برپایی چنین نمایشگاهی فرصت مناسبی برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی است که به دنبال فرصت‌های سرمایه گذاری جدید هستند.

این نمایشگاه که به عنوان بزرگ‌ترین گردهمایی شرکت‌های آرایشی و بهداشتی به حساب می‌آید، در دوره جدید خود شاهد حضور شرکت‌هایی از کشور‌های مختلف از جمله فرانسه، هندوستان، آلمان، سوئد، سوئیس است.

در این دوره از نمایشگاه شاهد حضور ۳۶۷ شرکت داخلی و خارجی هستیم که هرکدام آخرین و جدیدترین محصولات خود را به نمایش گذاشتند.

سی امین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته از امروز به مدت ۴ روز از ساعت ۸ تا ۱۵ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

منبع: خبرنگاران جوان

  • #-مواد-شوینده-_ارایشی-بهداشتی-_نمایشگاه-_-بین-المللی-_صادرات


استفاده از مطالب این وبسایت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت توسعه صنعت نمایشگاه و رویداد می‌باشد.

Copyright © IranTSN