info@irantsn.com English | فارسی
رئیس ستاد برگزاری ایران اکسپو با سفیر بورکینافاسو دیدار کرد

دعوت از وزرای اقتصادی بورکینافاسو برای شرکت در ایران اکسپو۱۴۰۳/رایزنی برای گسترش همکاری‌های تجاری 

شنبه 26 اسفند 1402 / 224

دعوت از وزرای اقتصادی بورکینافاسو برای شرکت در ایران اکسپو۱۴۰۳/رایزنی برای گسترش همکاری‌های تجاری 

رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه ایران اکسپو۱۴۰۳، از اعلام آمادگی ایران برای دعوت از وزرای اقتصادی بورکینافاسو برای شرکت در نمایشگاه ایران اکسپو خبر داد. 

 

 

 مجید تکبیری، رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه ایران اکسپو۱۴۰۳ در دیدار با محمدی کابوره، سفیر بورکینافاسو در تهران با اشاره به اعلام آمادگی ایران برای حضور هیات دولتی و بخش خصوصی بورکینافاسو در نمایشگاه ایران اکسپو، گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه، معرفی توانمندی‌های صادراتی ج. ا ایران به سایر کشورهاست، از این‌رو برای هیچ کشوری فضای مشخصی برای عرضه محصولات‌ در نظر گرفته نشده است.

 

در ادامه این دیدار سفیر بورکینافسو با تاکید بر توسعه ارتباط سازمان‌های توسعه تجارت دو کشور، گفت: هیات‌های اقتصادی از بورکینافاسو جلساتی در اتاق بازرگانی ایران و تهران داشتند که این جلسات منجر به آشنایی بیشتر تجار از یکدیگر شد.

 

محمدی کابوره در پایان با اشاره به تلاش برای فراهم کردن زمینه‌های توسعه همکاری‌های تجاری دو کشور بیان کرد: بدون تردید وزرای اقتصادی بورکینافاسو در نمایشگاه اکسپو ایران شرکت خواهند کرد تا زمینه‌‌ساز گسترش همکاری‌های تجاری باشد.


  • #-


استفاده از مطالب این وبسایت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت توسعه صنعت نمایشگاه و رویداد می‌باشد.

Copyright © IranTSN